Свеж
Comp Cams 83-201-4 High Energy 212/212 Хидраулична рамна камера за меѓународен vesетвар 304-392

Comp Cams 83-201-4 High Energy 212/212 Хидраулична рамна камера за меѓународен vesетвар 304-392

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Најдобра камера за влечење, превоз и тешка употреба, многу вртежен момент Оперативен опсег од 1.000-5,000 вртежи во минута. 212/212 Времетраење на 0,050 ". , повеќекратни места, глави, компресија, конвертори на вртежен момент и запчаници. Одговара '70 -'78 Меѓународен vesетвар 304-392. Направено во САД. Најдобра камера за влечење, превоз и употреба на тешки работи, многу вртежен момент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

【Висококвалитетни материјали】 Направени од врвен не'рѓосувачки челик за завртки за роторот на дискот

【Број на дел за замена】 Заменете го Сузуки 1378003 G00 / KAWASAKI 11013S011 / Arctic Cat 3470014 Ве молиме користете ја функц

Пумпа за Гориво за замена НА Продавницата ЗА Fu за 1984 Година Јамаха Надворешни 40 КС 40ЛН, 40ЕЛН, 40сн Системи

За Големиот Блок Шеви со високи кревачи од 0,3 инчи 1,8 инчи кревач создаден централна линија...

Димензија на пакетот : 3,4 "L x 3 Земја на потекло : Соединетите Држави Модел Број : WF10086 Тежина на пакет на ар�

Елемент за прочистување на шупливи влакна Акција на гравитација Компатибилен со филтерот за гравитаци�

Оригинална опрема Дел број 13 71 7 503 141 Филтри штетни честички како што се прашина, полен, песок, саѓи, па ду�

Она што ќе го добиете : Пакетот вклучува 12 парчиња стопери за прекинувачи за светло на сопирачките, дово�

Fitment : За 2014 2015 2016 2017 2017 2018 2019 Toyota Corolla Sedan Без паметен сензор за заклучување на пристап за влез без клуч...

【Компатибилен со】 Blue Top Group 34 M, D34 M, Red Top Group 34, 34 / 78 (не одговара на 34 R), жолта топка група D34, D34 / 78 (не одгова

Подобрени перформанси на сопирањето и подобрениот изглед над системот за фабрички сопирачки Со мала пр

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Ако имате некое прашање,испратете

Резервоар за гориво и капа За резервоарот за гориво од 4 кварта Направено од метал За далечинско монтира

Димензии на пакетот (L X W X H) : 31,2 cm x 20,9 cm x 13,8 cm Тежина на пакет : 124,8 g Број на пакувања : 1 Издржлив и добар ква

За 2016 Chevrolet Spark за 2017 Chevrolet Spark за 2018 Chevrolet Spark за 2019 Chevrolet Spark за 2020 Chevrolet Spark за 2021 Chevrolet Spark за 2022 Chevrolet Spark Partsflo

Го штити системот за гориво на вашето возило од загадувачи, како што се : нечистотија, 'рѓа и честички на �

Резервоарот за течноста за ладење е прикачен на радијаторот и моторот со црева и е важна компонента на с

Оригинална опрема број 21999324 Филтри штетни честички како што се прашина, полен, песок, саѓи или дури и кап

100% Сосема Нова Интанк Електрична Пумпа За Гориво И Комплет За Инсталирање Токму исто како и погоре насл�

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Димензии на пакетот : 16,51 cms (l) x 14,73 cms (W) x 16,51 cms (H) Тип на производ : Автоматски дел Количина на пакет : 1...

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Извонредна филтрација : Филтермедиумите се изработени од висока густина, високо дишено долгонатопено е

Компонентите се дизајнирани да се справат со зголемената побарувачка на автомобили со високи коњски си

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

2x ротори на сопирачките на предниот диск R 31412 2x предни керамички влошки на сопирачките (вклучен хардвер

Исполнуваат или надминуваат ое стандард Топлина и отпорни на абење Опремен со хардвер Моќна безбедност

1Замена За Повеќето GY6 50cc 150cc Мотор.Замена За Go KART GY6 50cc 125cc 150cc (1301).Оваа вакуумска пумпа за гориво и петкок

Целосно прилагодлив 36насочен комплет за серпентина со надградени ударни удари Агресивни пролетни стап

Димензии на пакетот : 25,4 h x 7,62 L x 10,16 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,294 килограми Димензии на пакетот : 25,4 h

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Ако имате некое прашање,испратете

100% сосема ново Изградени на строги стандарди за контрола на квалитетот Извадете го собранието на чисте�

➤ Име на делови : Комплет за филтрирање ➤ Дел Број : A146696 D94236 A22279 A39868 A39867 A59998 ➤ Апликации : Компатибилен с�

Воздухот за замена на ROP Shop Air и предфилтер за Kohler Engines 20 HP KT7153045, KT7153046 мотор мотор Спецификации Погледнет

Идеална замена ова куќиште за филтрирање на воздухот одговара на оригиналниот дел на наведените годин�

[Силен, издржлив, водоотпорен]Компактен и исклучителен дизајн совршено го решава проблемот со недоволе�

Сосема нов мерач за замена на квалитетот на реставрацијата (SET) Компатибилен со Tractor David Brown Tractor (Механичк

Ги исполнува или надминува спецификациите на OEM ФОРМАТА ФОРМА И ФОРМАТ И ФУНКЦИЈА Совпаѓање на возилото

Количина 15 Универзален филтер за гориво 2 инчи долга за 1 / 4 "линија за гориво Филтер за гориво во линија н

Компатибилен со човекот, Поларис, Рам и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од ваша�

Scroll