Свеж
M42 X 4,5 HSGT 6 FLUTE PLUG TAP

M42 X 4,5 HSGT 6 FLUTE PLUG TAP

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Продавачот преостанато на лицето за лице за да ги отстрани сите или повеќето никови, да се препрати Кука од 8 степени, 4 до 5 конец. Продавачот преостанато на лицето за лице за да ги отстрани сите или повеќето никови, да се препрати. Кука од 8 степени, 4 до 5 конец.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цена за : Секоја граница на дијаметар на теренот : Не е оценета димензија на допрете Тип : Стило на допрен�

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ�

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

Техничка Спецификација Точка Здодевни Бар Здодевни Бар Тип Здодевни Стебло Диа Техничка Спецификација

Категорија : машинска обработка навој Категорија : машинска обработка навој Допрете за формирање на ко

Држач за крајна Мелница, ЗАОСТРЕНА ГОЛЕМИНА CAT50, Родена Диа Држач за крајна Мелница, ЗАОСТРЕНА ГОЛЕМИНА C

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

Категорија : машинска обработка навој Категорија : машинска обработка навој Спирална флејта чешма, гол

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИ

●Големина и Должина : 7,87 " / 200мм, Глава На Конец : 2,95 " / 75мм, Квадратна Глава : 28,0 мм х 28,0 мм( Л*В), Дијаметар Н

Висока Цврстина : изработена од челик со голема брзина Карактеристики против ' Рѓа : површината е обложе�

Пакет од 3 Кео 6флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и нашата 3 и 4ф

Име на производот : Крај Мелници Машина;Материјал : ХССАЛ Боја : Сива;Дијаметар На Сечење : 6мм / 0,2"...

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Општа намена Идеален за длабоко дупчиња Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранува

Достапно во стебла колку што е мало 157 "(4мм) за носење >.180 " (4,57 мм) дијаметар Позитивна геометрија на гребл

Кратка должина YG1, високо квалитетни алатки за сечење YG1 е со седиште во Јужна Кореја YG1, високо квалитетн

Направено од производ со добар квалитет Наменето за лесна употреба Квалитетни додатоци на Makita кои ги ко

Истегнување : 0,002 мм Материјал : Воздухопловна алу Леано леано железо 4000 вртежи во минута Вртежен момен�

ТРЕТМАН НА ЗЕМЈА СО ВНАТРЕШНА ДУПКА : По третман на земја со внатрешна дупка, погоден за обработка на маш

Вкупна Должина : 102мм / 40"; Должина На Сечење : 57мм / 2 Флејти : 4Флејта; Боја : Сребрен Тон Тежина : 195гр; Мате

Индустриски Дупчалки Изработен од челичен материјал со голема брзина, издржлив за употреба.Спиралната

●Материјал}оваа славина за навој е изработена од хсс 6542, што е посилно и потрајно од обичните славини До

Ова е цената на редот бр1200 · 595 / 25016 Доколку сте заинтересирани за други, ве молиме испратете ни порака ил

Алтинската обвивка на овие крајни мелници ги штити од абење и е поотпорна на висока топлина отколку Алт�

Индустриски битови за вежба Using Rotary Burrs is an effective way to mechanization in hand work operations,in the industries of airplane, ship building, automobile,

Дијаметар на сечење : 22мм, Висина : 1,5 мм, Насока На Сечење : Десна Рака, Класа На Точност : Н2 Материјал : Про

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

Димензии на пакетот : 7 Количина На Пакетот : 1 Тип На Производ : Алатки За Сечење Земја На Потекло : Сад...

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Цр

1 / 4 INCH SHANK (6 mm) Carbide Burr Set големи димензии на мелници за мелница за умирање овозможуваат поагресивно намал

【Големина на умирање на низата】 Надворешен дијаметар : 1,77 " / 45,00мм Дебелина : 0,39" / 10 【Карактеристики】 О

Коромант Капто спојување, цилиндрични стебло, арбор, велдон или ЗНД арбор монтажа Вметнете геометрии и �

Дизајниран за генерирање жлебови со целосен радиус во дупки Полирано поделено лице за подобрено задрж�

Подлога на јаглерод челик Краток комори од обете страни на Die за да го проширите животот на алатките...

〖Широк спектар на употреба〗 : Тој е остар и издржлив да се сече / пренесува / меле целиот материјал како �

Придобивки од семејството на овој производ : Chamfer C (23 нишки) и Chamfer E (1,5 2 нишки) Третманот на работ за нама�

Подобрен живот и перформанси Го одржува работ подолг од стандардните секачи, особено на потешките чели�

【HSS титаниумски облога】 челик со голема брзина заедно со облогата на титаниум обезбедува извонредна и�

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

агол на сечење : 45°, Бр на флејта : 5 флејти Материјал : алуминиум Дијаметар на сечење : 4", дијаметар На Арбо

Материјал : HSS Експерти за вежба за професионалци Материјал : HSS Тип на производ : Алатки Димензија на пак�

Scroll